🔹روز دوشنبه مورخ ۲۷ دی ماه بازیکنان تیم فوتبال ساحلی استقلال خوزستان آخرین تمرین قبل از لیگ قهرمانی استقلال خوزستان که روز چهارشنبه ۲۹ دی ماه آغاز و جمعه ۱ بهمن ماه پایان می یابد را انجام دادند.

🔹 در ابتدای تمرین سرمربی تیم آقای گلزار نکات اخلاقی و انضباطی مورد انتظار از بازیکنان تیم فوتبال ساحلی در محل مسابقات را به شاگردان متذکر شد.

🔹در ادامه تاکتیک های تمرین شده در این چند روزه بصورت تئوری مرور شد و پس از آن ترکیب تاکتیک های دفاعی و هجومی سرفصل تمرینات تعیین گردید.

🔹پس از تمرینات اولیه و گرم کردن شاگردان آقای گلزار به دو گروه تقسیم شده و دستورات مربیان خود را بصورت عملی در زمین بازی اجرا کردند.

🔹ریاست محترم امور ورزش و تفریحات سالم شرکت گروه ملی صنعتی فولاد ایران آقای سید مجید موسوی نیز در بین اعضا تیم فوتبال ساحلی استقلال خوزستان حاضر شده و ضمن آرزوی سلامت برای همه ، برای این تیم آرزوی پیروزی و موفقیت در مسابقات پیش رو نمود.

🔹 تیم فوتبال ساحلی استقلال خوزستان سه شنبه بعد از ظهر ۲۸ دی ماه راس ساعت ۱۸ جهت شرکت در مسابقات قهرمانی فوتبال ساحلی استقلال خوزستان از محل مهمانسرای شرکت گروه ملی صنعتی فولاد ایران راهی شهرستان ماهشهر ، میزبان این دوره از مسابقات می شود.

💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙

با ما همرا باشید

باشگاه فرهنگی ورزشی استقلال خوزستان

💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙

کانال های ارتباطی باشگاه

ادرس پست اینستاگرام:

https://www.instagram.com/p/CY3SZx2smMe/?utm_medium=copy_link

واتس اپ:
https://chat.whatsapp.com/CToeVP8MEUe5MnDhz6WUKp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *